Zkušenost s používáním Cardione

Albena ze Zlatogradu se podělila o své zkušenosti s používáním Cardione

vysoký tlak před sáním Cardione

Cardione se vyrovnal s roky hypertenze

Mám více než 5 let zkušeností s hypertenzí. Zpočátku byla nemoc asymptomatická. Po menší fyzické námaze se dostavila únava, ale nevěnoval jsem tomu pozornost. Pak přišly bolesti hlavy a závratě. Moje rodina si začala všímat, že mám poruchu paměti. Byl jsem z jakéhokoli důvodu podrážděný, z takové úzkosti jsem začal špatně spát. Musel jsem navštívit lékaře. Po vyšetření mi byla diagnostikována hypertenze II. Doktor mi řekl, že takové příznaky se nedají tolerovat, a já musím podat žádost, jakmile jsem začal pozorovat změny na svém zdravotním stavu.

Od propuknutí nemoci mi bylo předepsáno několik léků, které jsem musel pít několikrát denně, ráno a večer před spaním. Mnoho léků mi nevyhovovalo – některé prášky mi dělaly žaludeční potíže, jiné mě uspaly tak, že jsem nemohl do práce. Musel jsem experimentovat, abych našel správný lék. Ale po jejich užívání jsem začal mít problémy s játry.

Na další schůzce u lékaře mi lékař doporučil vyzkoušet Cardione s přírodními složkami. Objednal jsem si 2 balení na stránkách výrobce a čekal na balíček.

tlakové ukazatele se po užívání Cardione stabilizovaly

Jak používat tablety, přehled léků

Začal jsem užívat tablety Cardione, jak je napsáno v návodu k použití. Tablety jsou malé a bez chuti. Režim příjmu byl následující: 1 tableta ráno a 1 večer. Není vázán na jídlo. První, čeho jsem si všiml, bylo, že po užití pilulky nebyly žádné nepříjemné pocity v žaludku, nedocházelo k pachuti s chemickým nádechem, která mě často pronásledovala při užívání jiných léků.

Již po 5 dnech užívání Cardione jsem začal pozorovat, že se můj zdravotní stav zlepšil. Tlak byl stále vyšší než normálně, ale spánek se začal zotavovat, bolesti hlavy zmizely. Po 2 týdnech závratě úplně zmizely, krevní tlak se upravil, paměť se zlepšila.

Objednal jsem si lék dodatečně na celý kurz, který jsem měl 2 měsíce. Vyšetření v nemocnici ukázalo, že se mi snížila hladina cholesterolu, testy se vrátily do normálu a tlak mám stabilní 130/80.

Se Cardione jsem se stal veselejším, přestaly mě trápit bolesti hlavy, zlepšila se mi nálada. Rodina u mě zaznamenala pozitivní změny.