Recenze o Cardione

 • Šimon
  Kvůli své závislosti jsem získal přetrvávající hypertenzi. Vykouřil až 35 cigaret denně. Lékař mi doporučil Cardione na podporu cév. Začal jsem brát 2 tablety denně a po týdnu jsem cítil, že tlak přestal prudce stoupat.
  Cardione
 • Lenka
  Před 2 lety jsem začal mít problémy se srdcem, na pozadí základního onemocnění mi začal stoupat krevní tlak. Beru velké množství prášků na srdce, nechtělo se mi přidávat spoustu léků také na tlak. Uloženo Cardione. Pouhá 1 tableta večer pomohla stabilizovat tlak na 130/85.
  Cardione
 • František
  Nadváha mi brání hodně se hýbat. Z toho mi hodně skáče tlak hlavně ráno po probuzení. Stmívá se mi před očima, zem mi odchází pod nohama. Dozvěděl jsem se o léku Cardione. Týden jsem pil 2 tablety, začal jsem si všímat, že ráno jsem se začal cítit mnohem lépe. Kurz jsem úplně vypil, snížil tlak na normální hodnoty.
  Cardione
 • Simona
  Můj krevní tlak začal stoupat během těhotenství. Po narození dítěte se tlak stal trvale vysokým 150/95. Jelikož jsem nekojila, začala jsem užívat přírodní přípravek Cardione. Měsíční kurz. Výsledek - tlak se vrátil do normálu, bolesti hlavy zmizely.
  Cardione
 • Magdaléna
  Nikdy jsem nevěděl, co je vysoký krevní tlak. Vždy jsem sportoval a vedl aktivní život. Ale po zranění jsem musel sport opustit. A začal jsem mít problémy s cévami a v důsledku toho i vysoký krevní tlak. Dlouho jsem hledal lék, vyzkoušel jsem mnoho léků, ale na snížení tlaku opravdu na dlouhou dobu pomohl pouze Cardione v tabletách.
  Cardione
Uživatelské hodnocení Cardione
5
26